/ Karkasinių pastatų statyba.
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg

Dirbame visoje Lietuvoje

Randamės Klaipėdoje, bet dirbame visoje Lietuvoje.

Siųsti užklausą

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

* Please Fill Required Fields *
img

Susisiekime

+370 625 83789

Darbo valandos

I - V 9:00 - 18:00 VI - VII nedirbame

  • svg
  • svg
  • svg
  • svg

  Dirbame visoje Lietuvoje

  Randamės Klaipėdoje, bet dirbame visoje Lietuvoje.

  Siųsti užklausą

  Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

  * Please Fill Required Fields *
  img

  Susisiekime

  +370 625 83789

  Darbo valandos

  I - V 9:00 - 18:00 VI - VII nedirbame

  Karkasinių namų statyba

  Karkasiniai namai – namai, į kuriuos gera grįžti!

  Karkasiniai namai – šilti, ekonomiški, sandarūs bei patvarūs, tai – namai, į kuriuos tikrai gera grįžti. Reikėtų pastebėti, kad karkasiniai namai jau daugelį metų yra itin populiarūs ir labai dažnai statomi Jungtinėse Amerikos Valstijose bei Skandinavijoje. O pastaraisiais metais karkasiniai namai sparčiai populiarėja ir Lietuvoje. Vis labiau augantį karkasinių namų populiarumą lėmė tai, kad karkasiniai namai išsiskiria savo patvarumu, ilgaamžiškumu, praktiškumu ir kitomis jaukiems bei kokybiškiems namams būtinomis savybėmis.

  Domina karkasiniai namai? Ieškote patikimų specialistų, kurie pasirūpintų jūsų karkasinio namo statyba? Svarbu ne tik kokybė, bet ir prieinamos karkasinių namų kainos? Tuomet kreipkitės į Vyteka.lt, nes mūsų statomi karkasiniai namai yra tokie namai, į kuriuos visada gera grįžti!

  Karkasiniai namai – pagrindinės savybės

  Karkasiniai namai yra tokie namai, kurių sienos surinktos iš medinio karkaso, o tarpai būna užpildomi izoliacinėmis medžiagomis, efektyviai sulaikančiomis šilumą. Svarbu pažymėti, kad karkasiniai namai yra labai lengvi, tačiau taip pat ir tvirti. Kadangi karkasiniai namai yra lengvi, jiems nereikia lieti masyvių pamatų, o tai taupo ir laiką, ir pinigus. Be to, karkasiniai namai pasižymi ir gražia išvaizda, nes lanksčios statybos technologijos leidžia įgyvendinti įvairiausias architektūrines idėjas.

  Jau seniai žavitės karkasiniais namais? Žinote kaip turėtų atrodyti jūsų karkasinis namas? Tuomet nedvejokite ir pradėkite tai įgyvendinti su Vyteka.lt komanda.

  Karkasinis namas: kokie pranašumai?

  Karkasinis namas tampa vis populiaresniu ir vis dažnesniu pasirinkimu ne veltui, o dėl savo pranašumų. Kokie tai pranašumai?

  • Karkasinis namas pastatomas greičiau. Karkasinis namas pasižymi greitesnėmis statybomis nei mūrinis namas, o taip yra todėl, kad karkasinių namų statybos darbų dažniausiai neįtakojo oro sąlygos – šaltis, lietus, drėgmė ir kt. Be to, statant karkasinį namą nereikia laukti kol išdžius ir sustings mūras ar kiti šlapi mišiniai, kas taip pat lemia sklandžius bei greitus statybos darbus.
  • Karkasinis namas padeda sutaupyti. Karkasiniai namai yra pripažinti kaip vieni ekonomiškiausių, kas labai svarbu siekiantiems sutaupyti. Kadangi karkasinių namų statyboms pasitelkiamos tik naujausios technologijos ir naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos, šie namai išsiskiria efektyviu šilumos sulaikymu ir tokį namą apšildyti kainuoja gerokai mažiau nei mūrinį.
  • Karkasinis namas – šiuolaikiškas sprendimas. Karkasinis namas yra dažnas pasirinkimas tarp tų, kurie nori pasistatyti šiuolaikiškus, modernius namus. Savo karkasinio namo statybai pasirinkę Vyteka.lt, jūs liksite patenkinti ne tik kokybiškai pastatytu namu, bet ir pagal jūsų norus bei poreikius atlikta išores bei vidaus apdaila. Rinkitės norimą dizainą, kartu aptarkime geriausius sprendimus ir kurkime stilingus namus.

  Karkasiniai namai: kokia kaina?

  Karkasiniai namai žavi ne tik savo pranašumais, bet ir kainomis. Kadangi, kaip jau minėjome, karkasinis namas yra lengvas, o jo pamatai nėra masyvūs, tad tokio namo statybos dažnai kainuoja pigiau nei mūrinio namo. Be to, karkasinis namas yra pastatomas greičiau nei mūrinis namas, o visiems yra žinoma, kad laikas – pinigai. Savaime suprantama, karkasinio namo kaina priklauso ir nuo jūsų lūkesčių bei pageidavimų – kokio ploto, kokio dizaino, iš kokių medžiagų pastatytas karkasinis namas jums reikalingas. Tačiau Vyteka.lt yra visuomet pasirengusi padėti, patarti ir rasti jums geriausią sprendimą už labiausiai prieinamą kainą.

  Karkasinių namų statyba: kodėl Vyteka.lt?

  Karkasinių namų statyba šiuo metu yra itin paklausi. Ir tai visai nestebina, nes kokybiškas, ekonomiškas, šiltas, tvirtas ir gražus nuosavas namas – daugelio siekiamybė, tiesa? Tad jei ir jums reikalingas toks karkasinis namas, kreipkitės į Vyteka.lt. Kodėl į mus?

  • Dirbame kokybiškai ir atsakingai. Jūsų karkasinių namų statyba pasirūpinsime nuo pat pamatų iki vidaus apdailos ir tai padarysime itin atsakingai, kokybiškai ir atsižvelgdami į visus jūsų reikalavimus.
  • Darbus atliekame laiku. Patikėjus karkasinio namo statybos darbus mums, jie bus atlikti sklandžiai ir numatytu laiku.
  • Naudojame tik kokybiškas medžiagas. Karkasinis namas bus pastatytas tik iš aukščiausios kokybės, dėl savo tvirtumo ir patvarumo suabejoti neleisiančių medžiagų.
  • Randame geriausią kainą. Išklausę jūsų norus ir lūkesčius randame tik jums geriausius sprendimus ir tik jums geriausias kainas.

  Kitos paslaugos

  • Stogo dengimas

   Stogo dengimas čerpėmis Čerpės – ko gero seniausiai naudojama stogų danga, kuri yra itin populiari iki pat šių dienų. Tad stogo

  • Gipso kartono montavimas

   Gipso montavimas: kaip atliekamas? Gipso montavimas gali būti atliktas keliais būdais – naudojant sausą tinkavimą ir montuojant karkasines konstrukcijas. Jei gipso

  Į viršų