/ Karkasinių pastatų statyba.
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg

Dirbame visoje Lietuvoje

Randamės Klaipėdoje, bet dirbame visoje Lietuvoje.

Siųsti užklausą

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

* Please Fill Required Fields *
img

Susisiekime

+370 625 83789

Darbo valandos

I - V 9:00 - 18:00 VI - VII nedirbame

  • svg
  • svg
  • svg
  • svg

  Dirbame visoje Lietuvoje

  Randamės Klaipėdoje, bet dirbame visoje Lietuvoje.

  Siųsti užklausą

  Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

  * Please Fill Required Fields *
  img

  Susisiekime

  +370 625 83789

  Darbo valandos

  I - V 9:00 - 18:00 VI - VII nedirbame

  5 mitai apie karkasinius namus

  Uncategorized / 12 gegužės, 2022

  Karkasiniai namai vis dažniau pasirenkami tų, kurie nori džiaugtis greitai pastatytu, ekonomišku namu. Juk nuosavas namas daugelio svajonė, tiesa? O tiesiausias kelias link šios svajonės ir yra karkasinis namas.

  Tačiau nors Lietuvoje „dygsta“ vis daugiau karkasinių namų, atsiranda ir skeptikų. Apie karkasinius namus ir jų statybas sklando daugybę mitų. Tad atskirti, kas tiesa, o kas neatitinka realybės darosi sunku. Šį kartą paneigiame 5 dažniausiai apie karkasinius namus girdimus mitus. Esame tikri, jog teko tai girdėti, bet ar verta tikėti?

  1. Karkasinį namą gali pastatyti bet kas

  Karkasiniai namai garsėja tuo, jog yra lengvai ir greitai pastatomi. Todėl nuolat sklando kalbos, kad karkasinį namą gali pasistatyti kas tik panorėjęs. Tačiau ar tai tikrai yra tiesa? Deja, bet ne visada. Jei su karkasinio namo statybomis niekada neturėjote nieko bendro išlieka didelė tikimybė, kad jums nepavyks pastatyti tvirto, sandaraus ir komfortiško karkasinio namo.

  Reikia žinoti, kad karkasinio namo statybos neapsiriboja tik karkaso konstrukcijų surinkimu. Tam, kad karkasinis namas džiugintų funkcionalumu reikia turėti specialių žinių ir įgūdžių. Kaip tinkamai sujungti karkaso konstrukcijas? Kaip efektyviai apšildyti namą? Kaip apsaugoti karkasą nuo pažeidimų ir užtikrinti jo ilgaamžiškumą? Į visus šiuos klausimus atsakymus turi patyrę specialistai, kurių kompetencijoje – karkasinių namų statybos. Tad jei jūsų pasirinkime – karkasinis namas, tuomet derėtų visus statybos darbus patikėti profesionalams, nes tik tokiu atveju džiaugsitės estetiškai atrodančiais ir maksimalų komfortą suteikiančiais namais.

  2. Karkasiniai namai lengvai pažeidžiami

  Vis dar gaji nuomonė, kad karkasinis namas yra lengvai pažeidžiamas ir nestabilus. Manoma, kad tvirtas namas – mūrinis namas. Juk mūro neįveikia nei vėjai, nei audros, nei kiti aplinkos veiksniai. O kas gali garantuoti iš lengvo karkaso pastatyto namo tvirtumą? Gali ir tikrai tai padarys profesionalai pastatę jums karkasinį namą.

  Svarbu pastebėti, kad karkasiniai namai yra labai lengvi, tačiau dėl to jie nėra mažiau stabilūs ir tvirti nei mūriniai namai. Derėtų žinoti, kad namo karkasas efektyviai paskirsto apkrovą ir perkelią ją į pamatus. Ką tai reiškia? Tą, kad profesionaliai pastatytas karkasinis namas lengvai atlaiko ne tik stipriausius vėjo gūsius, bet ir sniegą, temperatūros pokyčius ir kitus aplinkos veiksnius. Tad būkite tikri, kokybiškai pastatytas karkasinis namas tvirtai stovės ilgus metus.

  3. Karkasiniai namai nepritaikyti mūsų klimatui

  Ilgai buvo manyta, kad karkasiniai namai gali pasitarnauti tik kaip vasarnamiai. Tad iki šiol sklando kalbos, jog karkasinis namas – prastas sprendimas žvarbioms Lietuvos žiemoms. Atsiranda galvojančių, kad karkasinių namų sienos yra plonos ir pro jas lengvai prasiskverbia šaltis bei švilpauja nedraugiški vėjai. Tačiau taip manyti yra klaidinga.

  Svarbu žinoti, kad patikėjus karkasinio namo statybas profesionalams apšiltinimo darbai bus atlikti itin kokybiškai. Negana to, kad karkasinis namas bus ne ką mažiau šiltas nei mūrinis, toks namas dar ir efektyviai išlaiko šilumą bei leidžia mėgautis maloniai šilta vidaus temperatūra. Būtent mažas šilumos pralaidumas ir yra didžiausias karkasinio namo privalumas.

  4. Karkasinių namų dizainas nykus ir neoriginalus

  Tikriausiai ne kartą teko girdėti, kad karkasiniai namai – visi vienodi, nieko neišsiskiriantys. Klausyti tokių šnekų neverta, nes statant karkasinį namą galima priimti pačius įvairiausius dizaino sprendimus.

  Kaip atrodys jūsų karkasinis namas priklauso nuo individualių norų bei poreikių. Būtina pastebėti, kad išorinė karkasinio namo konstrukcijų apdaila gali būti labai įvairi, tad kokią formą suteikti savo namui ir kokius dizaino sprendimus priimti nuspręsite patys. Galbūt jums prie širdies tradicinės formos karkasinis namas? O gal norite įgyvendinti išskirtines idėjas? Medinis karkasas – itin lankstus ir palankus visiems jūsų norams, tad drąsiai kurkite savo svajonių namus.

  5. Karkasinis namas per brangus

  Tie, kas nusprendžia statyti karkasinį namą dažnai išgirsta, kad tokio namo statyboms turės išleisti daug pinigų. Tačiau pasitikėti tokiomis kalbomis nereikėtų. Anaiptol, karkasinis namas – itin draugiškas piniginei. Žemesnę karkasinio namo statybų kainą įtakoja tai, kad statybos darbai nėra sudėtingi, medžiagos nėra brangios, o visas procesas netrunka daug laiko.

  Svarbu žinoti ir tai, kad karkasinis namas savo ekonomiškumu džiugina ir po statybos darbų. Taip yra todėl, nes karkasiniai namai pasižymi efektyviu šilumos sulaikymu, tad tokį namą šildyti reikia rečiau, o apšildymo darbai lyginant su mūriniu namu vyksta daug paprasčiau, greičiau ir kainuoja mažiau. Tad pasirinkus karkasinį namą galite būti tikri, jūsų piniginė neliks nuskriausta, o ateityje jus džiugins sutaupyta pinigų suma.

  Karkasinis namas: ar verta, ar ne?

  Lengvai paneigėme dažniausiai girdimus mitus apie karkasinius namus. Tad jei seniai svajojate pasistatyti karkasinį namą, ženkite šį žingsnį jau dabar. Nežinote nuo ko pradėti? Susiekite su Vytstata.lt komanda, esame pasirengę atsakyti į visus jūsų klausimus, įgyvendinti visus jūsų norus ir pastatyti kokybiškus karkasinius namus.

  Leave a reply

  Į viršų