/ Karkasinių pastatų statyba.
 • svg
 • svg
 • svg
 • svg

Dirbame visoje Lietuvoje

Randamės Klaipėdoje, bet dirbame visoje Lietuvoje.

Siųsti užklausą

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

* Please Fill Required Fields *
img

Susisiekime

+370 625 83789

Darbo valandos

I - V 9:00 - 18:00 VI - VII nedirbame

  • svg
  • svg
  • svg
  • svg

  Dirbame visoje Lietuvoje

  Randamės Klaipėdoje, bet dirbame visoje Lietuvoje.

  Siųsti užklausą

  Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime.

  * Please Fill Required Fields *
  img

  Susisiekime

  +370 625 83789

  Darbo valandos

  I - V 9:00 - 18:00 VI - VII nedirbame

  5 priežastys, kodėl verta statyti karkasinį namą

  Uncategorized / 29 kovo, 2022

  Karkasiniai namai – sparčiai populiarėjantis pasirinkimas mūsų šalyje. Pastebima, kad kasmet Lietuvoje pastatoma vis daugiau karkasinių namų ir tai visai nestebina, nes šie mediniai namai yra vienas geriausių būdų susikurti savo svajonių namus. Todėl nemaža dalis žmonių nusprendusių pradėti nuosavo namo statybas žvilgsnius nukreipia ne į mūrinius, o į karkasinius namus ir kaip rodo daugelio praktika – šiuo sprendimu tikrai nenusivilia.

  Tad tikriausiai yra tekę girdėti daug privalumų, kuriais pasižymi karkasiniai namai, tačiau šį karta išskiriame 5 pagrindines priežastis, kodėl verta statyti karkasinį namą ir kodėl priėmus šį sprendimą neteks gailėtis.

  1. Greitos statybos

  Viena iš priežasčių, kodėl derėtų pasirinkti karkasinį namą – greitos statybos.  Tikriausiai daugelis sutiks, jog nusprendus pasistatyti nuosavą namą yra tikimąsi tai padaryti per kuo trumpesnį laiką. Tačiau neretai statybų procesas užtrunka, o svajonės įsikelti į naujai pastatytus namus tolsta. Kad taip nenutiktų reikėtų rinktis karkasinį namą. Svarbu pastebėti, kad karkasiniai namai statomi pagal skydinę technologiją ir yra surenkami itin sparčiai. Taip pat reikia žinoti, kad karkasinių namų elementai yra pagaminami specialiose gamyklose ir į statybvietę atvežami tik sumontavimo darbams. Tad tokie statybų darbai trunka kur kas trumpiau nei statant mūrinį namą. Be to, karkasinio namo statybų eigos neįtakoja oro sąlygos. Statybos gali vykti tiek spaudžiant šaltukui, tiek lyjant lietui, tiek kaitriai šviečiant saulei, o tai taip pat gerokai paspartina namo statybas.

  Apytiksliai paskaičiuota, kad karkasinis namas ant jau įrengtų pamatų pastatomas maždaug per 2–3 savaites, vėliau yra atliekami vidaus apdailos darbai. Tad naujai pastatytais karkasiniais namais su vidine apdaila galima džiaugtis maždaug po 4–6 mėnesių, žinoma,  atsižvelgiant į poreikius – dizaino sprendimus, specialius pageidavimus ar kt.

  2. Ekonomiškas pasirinkimas

  Kaina yra vienas pagrindinių dalykų, įtakojančių nuosavo namo statybą ir viena pagrindinių priežasčių, kodėl verta rinktis karkasinį namą. Labai svarbu išskirti tai, kad karkasinis namas – ekonomiškas pasirinkimas. Pirmiausia taip yra todėl, nes tokio namo statybos yra pigesnės nei mūrinio namo. O tai lemia kelios priežastys:

  • Karkasinis namas yra lengvesnis už mūrinį, tad jo pamatai pigesni ir statyboms reikia mažiau statybinių medžiagų.
  • Labai dažnai karkasinių namų sienos jau būna su daline apdaila, tad vidaus įrengimas taip pat kainuoja mažiau.
  • Karkasinis namas pastatomas per trumpesnį laiką nei mūrinis, o tai reiškia – mažesnę išleistų pinigų sumą.

  Reikėtų pastebėti, kad karkasinis namas yra ekonomiškas pasirinkimas ne tik vykdant statybos darbus, bet ir gyvenant tokio tipo name. Gerai žinoma, kad karkasiniai namai išsiskiria efektyviu šilumos sulaikymu, tad tokį namą šildyti reikia rečiau, o jo apšildymas kainuoja mažiau nei mūrinio namo.

  3. Draugiški gamtai ir žmogui

  Šiuo metu vis didesnis dėmesys skiriamas gamtai, tad tai yra dar viena priežastis, kodėl verta rinktis karkasinį namą. Svarbu atkreipti dėmesį į tai, kad karkasinių namų konstrukcijoms dažniausiai naudojami spygliuočiai medžiai – pušis arba eglė. O niekam ne paslaptis, kad tokia mediena turi labai daug ekologinių privalumų ir yra kur kas draugiškesnė gamtai bei žmogui nei kitos statybinės medžiagos.

  Iš spygliuočių medienos pastatytas karkasinis namas sukuria idealų mikroklimatą, nes nesugeria šilumos energijos iš patalpų oro, pasižymi mažu šilumos pralaidumu ir kuria sveiką bei komfortišką gyvenamąją aplinką. Taigi karkasiniai namai turėtų būti tų pasirinkime, kurie tausoja gamtą, vertina jos išteklius ir siekia gyventi kuo natūralesnėje aplinkoje.

  4. Ilgaamžė kokybė

  Dar viena priežastis, kodėl verta statyti karkasinį namą – ilgaamžė kokybė. Jau minėjome, kad karkasinių namų statybai naudojama spygliuočių mediena. Būtina pažymėti tai, kad ši mediena yra tvirtesnė už daugelio lapuočių ir pasižymi kur kas didesniu atsparumu puvimui ar kitoms deformacijoms. Todėl iš šios medienos pastatytas karkasinis namas ilgus metus jus džiugins savo patvarumu, tvirtumu bei kokybe.

  Žinoma tam, kad karkasinis namas išties ilgą laiką išliktų nepakitęs ir nereikalautų jokių papildomų atnaujinimo darbų, jo statybas reikia patikėti profesionalams, dirbantiems tik su aukščiausios kokybės medžiagomis. Tokiu atveju būsite visiškai tikri, kad jūsų naujieji namai bus ilgaamžiai ir tvirti.

  5. Stilingi ir modernūs dizaino sprendimai

  Jei jau seniai svajojate apie stilingus ir modernius namus, tuomet tai yra dar viena priežastis, kodėl turėtumėte rinktis karkasinį namą. Galima drąsiai teigti, kad karkasiniai namai šiuo metu yra vieni šiuolaikiškiausių ir leidžia įgyvendinti pačius įvairiausius dizaino sprendimus. Svarbu pastebėti, kad medinis karkasas – labai lankstus tiek interjero, tiek eksterjero atžvilgiu. Todėl karkasinio namo apdailą itin lengva keisti pagal savo norus, taip pat nesunku pastatyti įvairias sienų pertvaras ar įgyvendinti kitus su namų dizainu susijusius sprendimus.

  Tad nesibaimindami dėl sudėtingų statybų darbų kurkite norimas namų erdves, išpildykite visus savo lūkesčius ir didžiuokitės stilingai įrengtais bei moderniai atrodančiais naujausiais namais.

  Karkasinis namas yra tai, ko jums reikia?

  Nusprendėte, kad karkasinis namas yra tai, ko jums reikia? Norite gyventi šiuolaikiškuose, ekonomiškuose, šiltuose ir kokybiškuose namuose? Visais  karkasinio namo statybos klausimais jums padės Vytstata.lt komanda. Jau daugelį metų statome tvirtus, svajonių namais tampančius karkasinius namus. Galime padėti įgyvendinti ir jūsų svajonę!

  Leave a reply

  Į viršų